קורדורי סריג שמפניה

  • מק"ט : YBUW6D4QIC
  • 40.00
אזל המלאי עבור /

תיאור:

רוחב 1.5
זמן אספקה ותנאי רכישה:

המוצר נארז תוך 24 שעות ויהיה אצלכם עד 3-4 ימי עסקים
אילת ומושבים מרוחקים עד 7 ימי עסקי
עלות משלוח הינה 30 ש"חמדיניות החזרת מוצרים:

החלפות והחזרות

- מכיוון שאנחנו מוכרים חומר גלם לא יתאפשר להחזיר מוצר שנרכש לאחר שהוזמן אצלנו ונגזר לפי מידה ובקשת הלקוח

- תינתן האפשרת להחזיר מוצר אך ורק במידה והוא פגום

- החברה " מלך הבדים " לא תפצה לקוח על עלויות תפירה וכ"ו על הלקוח לבדוק את המוצר אשר קיבל ותבדוק שהוא תקין לשימוש

- החלפות והחזרות מותרות תוך 21 יום מיום הרכישה עצמו אך ורק במידה והמוצר פגום באופן כל שהוא

תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע"א-2010

תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) מקנות לצרכן את הזכות לבטל עסקאות מסוימות באופן חד צדדי וללא סיבה, ולקבל את כספו חזרה.

מדובר בזכות חרטה החלה על עסקאות צרכניות, השונה מהזכויות האחרות הקובעות בחוק הגנת הצרכן כגון: זכות להתנתק מעסקה מתמשכת, זכות לבטל עסקה בשל הטעיה או ניצול מצוקה, זכות לבטל עסקת מכר מרחוק או עסקה ברוכלות.

חוק הגנת הצרכן חל אך ורק על עסקה שנעשתה בין עוסק לצרכן. צרכן הוא מי שקונה נכס או מקבל שירות מעוסק לשימוש שעיקרו אישי, ביתי או משפחתי. לכן, הזכות לחרטה על העסקה נתונה אך ורק לצרכן.

המועצה הישראלית לצרכנות מציגה בעמוד זה הסבר על התקנות החדשות, המפרטת אילו מוצרים ניתן להחזיר ובאילו מועדים. גם משרד הכלכלה פרסם חוברת הסבר המפרטת את תוכן התקנות

בנוסף, הקמנו לשימוש הצרכנים סימולטור מיוחד המאפשר לכם לברר האם הנכם זכאים או לא לבטל עסקה, כולל מכתב לשליחה לבית העסק. לכניסה לסימולטור 'צרכנות בקליק' לחצו כאן >>


- לא ניתן לבטל ולקבל זיכוי כספי על הזמנה ששולמה ובה חסרים בדים שלא עולים על 50% מכלל ההזמנה .

- חנויות בדים הינן דינמיות ולכן אין כל התחייבות לכך שכל פריט המופיע בחנות האינטרנטית הינו זמין לרכישה .

- ניתן להחליף פריט תמורת זיכוי כספי לניצול לרכישה בחנות בלבד במועד אחר התקף ל- 12 חודשים או לחילופין רכישת מוצר אחר מהחנות .

- במידה ובהזמנה חסר אחד הבדים ו/או יותר מאחד יתקשרו מהחנות ליידע את הלקוח .

תגובות:


תקנון הסבר ורכישה
אנחנו כאן במלך הבדים רוצים לעשות לכם את חווית הקניה באתר להכי פשוטה, נעימה מהנה שיש.


הסברי רכישה ואספקה כלליים:
המחיר המוצג למוצר הוא למטר
המוצר נארז תוך 24 שעות ויהיה אצלכם עד 3-4 ימי עסקים
אילת ומושבים מרוחקים עד 7 ימי עסקי
עלות משלוח הינה 30 ש"ח

במקרה של איסוף עצמי לא תחויב במשלוח, כתובת האיסוף:
- אשדוד - הרצל 1 בניין יונטרייד
- רחובות - הרצל 196
קיימת סבירות שבד שנרכש באתר לא יהיה זמין במלאי, משום שמתבצעת במקביל רכישה של לקוחות בחנות אחרת ,
במידה ודבר זה יקרה ניצור אתכם ותוכלו לבחור מוצר אחר או לקבל את כספם בחזרה על אותו מוצר הנ"ל.
אין אפשרות להחזיר בד שנגזר.

לשירות לקוחות והסברי רכישה יש להתקשר ל 050-2250655 או למספר 0509880157
התשלום באתר מאובטח מתבצע באמצעות טכנולוגיית SSL
SSL היא טכנולוגיית האבטחה הסטנדרטית המשמשת ליצירת חיבור מוצפן בין שרתי SSL אינטרנט לדפדפני אינטרנט.
חיבור זה מבטיח כי כל הנתונים שיועברו בין שרת האינטרנט והדפדפנים ישארו מאובטחים וכי פרטיותכם תישמר.
טכנולוגיית SSL היא תו התקן המקובל בתעשייה בה נעשה שימוש במיליוני אתרי אינטרנט לשם הגנה על העסקאות המקוונות שהם מבצעים עם לקחותיהם.


תשלומים

האתר רשאי להציע מבצעים, הטבות והנחות מכל מין וסוג שהוא וכן הוא רשאי בכל עת ועפ"י שיקול דעתו הבלעדי להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת על כך הודעה מוקדמת.

כל המחירים המופיעים באתר כוללים אינם דמי משלוח מוצרים שהוזמנו יסופקו אך ורק לאזורים שבהם מתבצעת חלוקה .

המוצרים יסופקו בתוך 10ימי עסקים, אשר יחלו 10 ימי עסקים לאחר המועד שבו חויבה הרכישה ע"י חברת כרטיסי האשראי ו/או כל אמצעי תשלום אחר (10הימים מהווים ימי טיפול בהזמנה עד לשליחתה ללקוח). ככל שבמועד אישור הרכישה ע"י חברת האשראי יחול חג במדינה שממנה מסופק המוצר, הרי שמניין המועדים לאספקת המוצר יחל רק לאחר סיום החג האמור. .

יובהר כי ייתכן שמוצר מסוים מוצג באתר, אולם מסיבה כלשהיא לא ניתן לספקו ו/או למוכרו – במצב כזה תבוטל העסקה בעבור בד זה ולא בעבור ההזמנה כולה ולמשתמש שרכש לא תהא כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בקשר לכך, בכפוף לכך שהסכום ששולם על ידו, ככל ששולם, הושב לו במלואו .

האתר לא יעשה בפרטי המשתמש שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר, אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון זה.

על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה במהירות וביעילות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. ככל שיימסרו פרטים שגויים, הרי שייתכן שהמוצרים שהוזמנו לא יגיעו ליעדם ו/או לא

לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. יובהר כי אישור זה איננו מחייב את האתר לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצלו.

אם יתברר שכרטיס האשראי של המשתמש אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שכל שירות ארנק אלקטרוני זמין אחר איננו מכבד את החיוב, האתר ייצור קשר עם המשתמש לשם השלמת העסקה או ביטולה.

קבלת מתנה במסגרת מבצע מוגבלת לפריט אחד למשתמש.

המוצרים שהוזמנו באתר יסופקו רק לאחר שהושלם תהליך הרכישה ושחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.

סודיות ופרטיות

כל פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני וכד'), יישמרו במאגרי המידע של האתר ו/או של מי מטעמו.

האתר לא יעביר את פרטיו האישיים של המשתמש לאף גורם אחר, זולת לספקים/יצרנים וזאת רק לשם השלמת עסקה. יובהר כי האתר רשאי ויעשה שימוש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי (ללא שם ו/או שם המשפחה), לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

האתר לא יעשה שימוש בפרטי אמצעי התשלום של המשתמש, אלא לביצוע תשלום בגין העסקה הספציפית אותה ביקש המשתמש לבצע. יובהר כי פרטי אמצעי התשלום של המשתמש אינם נשמרים ברישומי האתר.

מבלי לגרוע בכלליות האמור לעיל, יובהר כי האתר יהיה רשאי להעביר את פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע באתר ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, ו/או במקרים בהם המשתמש עשה שימוש בשירותי האתר לביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או אם התקבל צו שיפוטי ו/או הוראה מרשות שלטונית המורה לה למסור את פרטי המשתמש ו/או בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.

הואיל והאתר פועל בצורה מקוונת, הרי שהוא איננו יכול להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבים ו/או חשיפת המידע האגור אצלו ע"י מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד ג' לחדור למידע, אשר שמור בידי האתר ו/או כל מי מטעמו ולהשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר ו/או כל מי מטעמו.

המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע לו שהאתר עתיד לשלוח לו מידע פרסומי ו/או שיווקי בקשר לאתר ו/או למוצרים הנמכרים בו, אשר יישלח באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בכל אמצעי אחר לכתובת שתימסר ע"י המשתמש בעת ביצוע הזמנה ו/או בעת רישומו לאתר. משתמש אשר איננו מעוניין בקבלת מידע פרסומי כאמור מוזמן לשלוח בקשה להסרתו מרשימת התפוצה של האתר והאתר יפסיק לשלוח אליו מידע פרסומי בתוך 7 ימי עסקים לאחר קבלת ההודעה.

המשתמש מצהיר ומאשר כי הנו מסכים למדיניות הסודיות והפרטיות ולכל תיקון, עדכון או הוספה, ככל שיעשו בה. לאתר הזכות לעשות, עפ"י שיקול דעתו הבלעדי, שינויים במדיניות הסודיות והפרטיות מעת לעת וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת. המדיניות החדשה/המתוקנת תפורסם באתר ותהיה תקפה מייד עם פרסומה.